KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771313
nr 1277 1313
Lassen, modell. Signerad. Olja på pannå, 51x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:14:50
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr